izbakbay-logo

Süper Bakkal Nasıl Olunur ?

super-bakkal-sayfa bakkal-insert

Bakkal INSERT' i Nedir?

Bakkal INSERT' i, bakkal - market esnafının, yerel ve ulusal zincir marketlere karşı rekabet gücünü arttırmak için İzmir Bakkallar ve Bayiler Odası ve İZBAKBAY A.Ş.' ın işbirliği ile hazırlanmış indirim dergileridir. Bu dergiler her onbeş günde bir İZBAKBAY A.Ş. tarafından hazırlanarak ve ücretsiz olarak esnafın hizmetine sunulmaktadır.

Neden Bakkal INSERT' i yapmalıyım ?

Müşterileriniz, yerel ve ulusal zincirlerin yaptığı indirimleri çeşitli iletişim araçları ile takip edebilirken, siz esnafların çok daha ucuza satmasına rağmen yeterli reklam yapılmadığı için indirimlerden haberdar olamamaktadır. Bu neden ile İzmir Bakkalar ve Bayiler Odası ve İZBAKBAY A.Ş. tarafından yapılan bu ücretsiz çalışmaya katılarak müşterilerinize hem indirimlerinizi duyuracak hem de reklamınızı yapmış olacaksınız.

Bakkal INSERT' ine nasıl katılabilirim ?

Her 15 günde bir çıkarılan INSERT' leri, İZBAKBAY A.Ş.' den ücretsiz olarak temin edebilirsiniz. INSERT' teki ürünleri belirtilen tarih aralığında, belirtilen fiyattan satarak INSERT' e katılabilirsiniz.

Bakkal INSERT' ine nasıl dağıtmalıyım?

INSERT' e sizin için ayrılan alana Bakkalınızın kaşesini basarak, müşterilerinizin posta kutularına, kapı önlerine bırakabilirsiniz. En uygun dağıtım yolu, müşterilerinize birebir insert' leri vererek ürünler hakkında da ayrıntılı bilgi vermenizdir.

Ürünleri nasıl temin edebilirim ?

Bakkal INSERT' leri ile aynı tarih aralığında İZBAKBAY A.Ş. tarafından esnafa yönelik indirim dergisi çıkmaktadır. Bu dergi de sizlere ürünler indirimli olarak ve yerel ve ulusal zincirler ile rekabet edebilecek şartlar ile sunulmaktadır. Ürünlerinizi izbakbay A.Ş.den rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Ürünleri nasıl teşhir etmeliyim ?

INSERT tarihi boyunca, INSERT' lerden seçeceğiniz en az 3-5 ürünü bakkalınızın en görünür bölümünde ve mümkün olduğu kadar çok şekilde teşhir etmelisiniz. Unutmamalıyız ki, bir fiyattan çok teşhir sattırır.


logo-alt                                                         logo-bakkallar-odasi-alt


İZBAKBAY Gıda Maddeleri Paz. San. ve Tic. A.Ş.                                                                               İZMİR BAKKALLAR VE BAYİLER ODASI 

 

MERKEZ: Anadolu Cd. No:42 Salhane Bayraklı / İZMİR                                     ADRES : 1352 Sk. No:2/6 Pasaport Konak / İZMİR 

Tel       :  0 232 250 36 62 - Faks : 0 232 255 92 89                                                                                           Tel : 0 232 / 483 53 37 - Faks : 0 232 / 425 93 17
E-Mail : info@izbakbay.com.tr                                                  Web    : www.izmirbakkallarodasi.org.tr 
 
Şube    :  Halide Edip Adıvar Cd. No:71 Yağhaneler                             E-Mail : info@izmirbakkallarodasi.org.tr                                                                                    Konak / İZMİR 
Tel       :  0 232 250 13 38 - Faks : 0 232 255 92 89                


 

  İZBAKBAY A.Ş bu web sitesinde yayınlanan yazı, insert, broşür ve görsellerden oluşan içerikte değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Bu web sitesinde bulunan içerik ile ilgili her türlü sorunda İZBAKBAY A.Ş. tarafından belirtilen son içerik bilgisi doğru kabul edilecektir.

İZBAKBAY A.Ş. www.izbakbay.com.tr © Copyright 2011. Tüm Hakları Saklıdır.


casus telefon
casus telefon