< < İzbakbay A.Ş.

Haksız Rekabete Karşı Halkımızın ve Esnafımızın Yanında

İzbakbay A.Ş.

İzbakbay Gıda Maddeleri Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş.2009 yılında İzmir Bakkal ve Bayii esnafının Toptan tedarik ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş  İzmir Bakkallar ve Bayii ler odası iştiraki bir kuruluştur.

İzbakbay ,Toptan gıda piyasasının önemli bölümüne hakim büyük yerli ve yabancı sermaye ile kontrolsüz ve haksız rekabet şartlarında büyütülen ve  sayıları artık onbinlerle ifade edilen perakende zincir marketler arasında yaşam alanı bulmaya çalışan Bakkal ve Bayii esnafına uygun fiat,bol çeşit ve kesintisiz tedarik desteği sağlayan yakın,güvenilir ve güçlü bir dosttur.

İzbakbay,Bakkal ve Bayii esnafının kolayca ulaşabildiği 5 satış mağazasında(Köstence,Karşıyaka,Buca ,Buca Koop ve Bayraklı)Ücretsiz otopark,Kredi Kartıyla alış/veriş yapma olanağının olduğu haftanın 7 günü sabah saat: 8:30 ile akşam saat.19:00 saatleri arasında kesintisiz olarak faaliyet göstermektedir.

Satışımız TOPTAN olup sadece Bakkal ve Bayii esnaflara hizmet vermektedir.İçki ve sigara satışlarımız satış ruhsatı almış ve yenilemiş Bakkal ve bayiilere yapılabilmektedir.

İZBAKBAY  birlik ve sahiplenmeden gelen gücün cisimleşmiş halidir.

İZBAKBAY  bakkal ve bayii esnafının tedarik  sorununu çözen GÜVENİLİR  GÜÇLÜ bir kuruluştur.

İZBAKBAY, Bakkal ve Bayii nin GÜCÜ,GÜVENCESİ ve GELECEĞİ olan bir kuruluştur.